Мотивація офіціанта.
- Венские стулья
- 26 мая 2020 г.
- 1 мин. чтения

В мене погані новини - мотивації не існує. Не виключено, що мотивація - це міф, штучно створений рекламщиками з Nike для позначення поняття, протилежного ліні.
Строго кажучи, є тільки самомотивація. Це найцінніший стан душі і тіла вашого співробітника, коли він одержимий своєю справою, ініціативний, сконцентрований і налаштований працювати максимально ефективно.
Якщо ми говоримо про офіціанта, з боку це повинно виглядати так, ніби він обслуговує власних батьків.
У Франції офіціанти записують свої спостереження про кожного гостя, щоб наступного разу змусити їх відчути свою значимість за допомогою одного простого питання: «Подати вам гаряче як в минулий раз?». Гість завойований і автоматично зарахований в лігу постійних. Відчуваєте, повіяло тонким ароматом французького шарму?
Штрафи не надихнуть ваших співробітників працювати краще.
Найдієвіший стимул - заохочувати хорошу роботу, а не концентруватися на поганій.
Але спочатку напишіть (саме – напишіть, а не лише озвучуйте ) правила, дотримання яких ви очікуєте від офіціантів.
Розуміння здорового глузду в кожного своє. Не очікуйте, що інші думають однаково з вами.
Гроші - це цемент для всіх стимулів, які використовує керівник. Гроші потрібні, щоб закріпити успіх. Чи працюють вони як автономний, самостійний інструмент мотивації? Скоріше ні.
Гроші тягнуть за собою ще одну психологічну небезпеку - в якийсь момент грошовий стимул перекриває мотивацію. Звучить парадоксально, але, за результатами ряду досліджень, мотивація людини слабшає, коли він різко починає заробляти більше.
Не зловживайте безпричинними дотаціями. Краще вкладайте в співробітника більше навчання, пояснень і особистої уваги. вчасно реагуючи на прохання і ініціативи.
**************************************************************
Віденські стільці в Україні для створення атмосфери вишуканості і комфорту.
Вісім моделей в кольорах за вашим уподобанням доступні до замовлення.
Comments